INFOLINIA PN-PT   |  9:00-17:30  |  +48 728 248 905
   
  • Chloë Croft – Poduszka dekoracyjna – Koń
  • Chloë Croft – Poduszka dekoracyjna – Koń
  • Chloë Croft – Poduszka dekoracyjna – Koń
Kliknij aby powiększyć

Chloë Croft – Poduszka dekoracyjna – Koń

399,00 zł

Przecena 199,00 zł

Dostępność: W magazynie

O produkcie...

Koń, to niezwykle trudne do sportretowania zwierzę, którego wizerunek wprowadza do wnętrza sielski nastrój. Tę trudność z powodzeniem pokonała artystka Chloë Croft, która z wyciętych pasków pergaminu stworzyła niezwykły obraz przedstawiający głowę konia. Portret stał się głównym motywem na wykonanej z jedwabiu, miękkiej, wypełnionej kaczym pierzem poduszce. Oryginalny element wyposażenia wnętrz z pewnością będzie się wyróżniał na kanapach, fotelach i łóżkach. Poduszka projektu Chloë Croft może stać się wspaniałym prezentem dla wszystkich koniarzy.

Specyfikacja

  • Wymiary : 45/45 cm
  • Designer : Chloë Croft
  • Materiał : Jedwab, naturalne pierze
  • Producent : Chloe Croft
  • Dostępność : 48h-72h

Dostawa

Wszystkie zakupy wysyłane są GRATIS. Termin realizacji zamówienia został określony indywidualnie dla każdego produktu w naszym sklepie i podany w specyfikacji produktu.

– 24h – asortyment, który mamy na stanie i wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku bankowym.
– 10 dni – status produktu oznacza, że albo towar jest w drodze do nas, albo jest na zamówienie. W takim przypadku okres oczekiwania jest orientacyjny i zależy od wielu czynników, na które możemy nie mieć wpływu.
– Wysyłka 2-3 tygodni – towar jest na zamówienie. Dotyczy to w szczególności nowości, które dopiero pojawią się w sprzedaży. Termin realizacji takiego zamówienia ustalany jest indywidualnie. Należy pamiętać, że wszelkie informacje o terminie realizacji tych produktów mają charakter orientacyjny, a sklep nie ma wpływu na faktyczny czas kiedy produkty będą dostępne w magazynie.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.
UWAGA: Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

399,00 zł

Przecena 199,00 zł


Klienci, którzy interesowali się tym produktem, oglądali również

Poduszka Anorak Design - Króliki

Poduszka Anorak Design - Króliki

199,00 zł

Przecena 99,00 zł

Poduszka Anorak Design - Konie

Poduszka Anorak Design - Konie

199,00 zł

Przecena 99,00 zł

Poduszka Anorak Design - Jelenie

Poduszka Anorak Design - Jelenie

199,00 zł

Przecena 99,00 zł

 
OBKUP SIĘ W SZCZĘŚCIE
OTRZYMASZ 10%
RABATU NA ZAKUP