INFOLINIA PN-PT   |  9:00-17:30  |  +48 728 248 905
   
  • Abigail Ahern - Sztuczne rośliny - Desert Broom
  • Abigail Ahern - Sztuczne rośliny - Desert Broom
  • Abigail Ahern - Sztuczne rośliny - Desert Broom
Kliknij aby powiększyć

Abigail Ahern - Sztuczne rośliny - Desert Broom

299,00 zł

Przecena 199,00 zł

Dostępność: W magazynie

O produkcie...

Szukasz oryginalnej dekoracji? A może po prostu uwielbiasz rośliny? Oto niezwykła, przykuwająca wzrok sztuczna trawa Desert Broom z Atelier Abigail Ahern. Ręcznie wykonana w Anglii z dbałością o każdy szczegół będzie świetną dekoracją każdego wnętrza. Nietypowa roślina, która się sprawdza...Sztuczne rośliny Abigail Ahern wyglądają jak najprawdziwsze. Owszem, są dość drogie, ale nikt, nawet przez chwilę patrząc na nie, nie pomyśli, że nie są prawdziwe! Idealne jeśli nie możesz mieć żywej rośliny a kochasz piękno natury.

Specyfikacja

  • Wymiary : 100 cm
  • Designer : Abigail Ahern
  • Dostępność : 24h

Dostawa

Wszystkie zakupy wysyłane są GRATIS. Termin realizacji zamówienia został określony indywidualnie dla każdego produktu w naszym sklepie i podany w specyfikacji produktu.

– 24h – asortyment, który mamy na stanie i wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku bankowym.
– 10 dni – status produktu oznacza, że albo towar jest w drodze do nas, albo jest na zamówienie. W takim przypadku okres oczekiwania jest orientacyjny i zależy od wielu czynników, na które możemy nie mieć wpływu.
– Wysyłka 2-3 tygodni – towar jest na zamówienie. Dotyczy to w szczególności nowości, które dopiero pojawią się w sprzedaży. Termin realizacji takiego zamówienia ustalany jest indywidualnie. Należy pamiętać, że wszelkie informacje o terminie realizacji tych produktów mają charakter orientacyjny, a sklep nie ma wpływu na faktyczny czas kiedy produkty będą dostępne w magazynie.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.
UWAGA: Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

OBKUP SIĘ W SZCZĘŚCIE
OTRZYMASZ 10%
RABATU NA ZAKUP