INFOLINIA PN-PT   |  9:00-17:30  |  +48 728 248 905
   
 • Andrew Martin Design - Tapeta ścienna - Timber
 • Andrew Martin Design - Tapeta ścienna - Timber
 • Andrew Martin Design - Tapeta ścienna - Timber
Kliknij aby powiększyć

Andrew Martin Design - Tapeta ścienna - Timber

540,00 zł
Dostępność: W magazynie

O produkcie...

Tapeta z motywem drewnianych paneli to inspirujący pomysł brytyjskiego projektanta Andrew Martina na urozmaicenie wnętrza, bez konieczności zamawiania drogich, trudnych do ułożenia drewnianych elementów. W kilka chwil stworzysz w swoim mieszkaniu ciepłą, bardzo przytulną atmosferę, dzięki bardzo realistycznie prezentującym się wzorom imitującym stare drewno. Powlekana tapeta to doskonały wybór na szybką, stylową odmianę wnętrza, która będzie równie pięknie się prezentować, jak tradycyjny materiał jakim jest drewno.

Specyfikacja

 • Wymiary : 1000/68 cm
 • Designer : Andrew Martin
 • Materiał : Papier powlekany o dużym uszlachetnieniu powierzchni
 • Dostępność : 2-4 tyg.
 • Specyfikacja techniczna : Powtarzalność wzoru: 76.2 cm
  Tapety posiadają certyfikat niepalności.
  Tapety są zmywalne i odporne na działanie promieni słonecznych.

Dostawa

Wszystkie zakupy wysyłane są GRATIS. Termin realizacji zamówienia został określony indywidualnie dla każdego produktu w naszym sklepie i podany w specyfikacji produktu.

– 24h – asortyment, który mamy na stanie i wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku bankowym.
– 10 dni – status produktu oznacza, że albo towar jest w drodze do nas, albo jest na zamówienie. W takim przypadku okres oczekiwania jest orientacyjny i zależy od wielu czynników, na które możemy nie mieć wpływu.
– Wysyłka 2-3 tygodni – towar jest na zamówienie. Dotyczy to w szczególności nowości, które dopiero pojawią się w sprzedaży. Termin realizacji takiego zamówienia ustalany jest indywidualnie. Należy pamiętać, że wszelkie informacje o terminie realizacji tych produktów mają charakter orientacyjny, a sklep nie ma wpływu na faktyczny czas kiedy produkty będą dostępne w magazynie.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.
UWAGA: Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

540,00 zł

Klienci, którzy interesowali się tym produktem, oglądali również

OBKUP SIĘ W SZCZĘŚCIE
OTRZYMASZ 10%
RABATU NA ZAKUP