INFOLINIA PN-PT   |  9:00-17:30  |  +48 728 248 905
   
  • Niebieski zegar ścienny - Motyle
Kliknij aby powiększyć

Niebieski zegar ścienny - Motyle

749,00 zł

Przecena 599,00 zł

Dostępność: W magazynie

O produkcie...

OSTATNIA SZTUKA! Zegar zaprojektowany przez Susanne Philippson dla włoskiej firmy Diamantini & Domeniconi. Szczęśliwi ponoć czasu nie liczą ….tylko łapią ulotne chwile. Poetyckie przedstawienie czasu... Zegar jest pięknym dodatkiem do każdego domu. Trzepot skrzydełek motyli odbija się echem od niebieskiego zegara. Piękno czasu ujęte zostało w tym poetyckim zegarze, który urzeka swoją delikatnością i radością. Widać w tym projekcie kobiecą rękę i niezwykłe podejście do tworzenia przedmiotów codziennego użytku. Zegar daje Ci dowolność w kompozycji... od Ciebie bowiem zależy jak daleko od czasu odfruną motyle.OSTA

Specyfikacja

  • Wymiary : 40/40/10 cm
  • Designer : Susanne Philippson
  • Materiał : Stal nierdzewna
  • Waga : 3.1
  • Producent : Diamantini & Domeniconi
  • Dostępność : 48h-72h
  • Specyfikacja techniczna : Bateria nie została uwzględniona

Dostawa

Wszystkie zakupy wysyłane są GRATIS. Termin realizacji zamówienia został określony indywidualnie dla każdego produktu w naszym sklepie i podany w specyfikacji produktu.

– 24h – asortyment, który mamy na stanie i wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku bankowym.
– 10 dni – status produktu oznacza, że albo towar jest w drodze do nas, albo jest na zamówienie. W takim przypadku okres oczekiwania jest orientacyjny i zależy od wielu czynników, na które możemy nie mieć wpływu.
– Wysyłka 2-3 tygodni – towar jest na zamówienie. Dotyczy to w szczególności nowości, które dopiero pojawią się w sprzedaży. Termin realizacji takiego zamówienia ustalany jest indywidualnie. Należy pamiętać, że wszelkie informacje o terminie realizacji tych produktów mają charakter orientacyjny, a sklep nie ma wpływu na faktyczny czas kiedy produkty będą dostępne w magazynie.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.
UWAGA: Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

749,00 zł

Przecena 599,00 zł


OBKUP SIĘ W SZCZĘŚCIE
OTRZYMASZ 10%
RABATU NA ZAKUP