INFOLINIA PN-PT   |  9:00-17:30  |  +48 728 248 905
   
 • Koziel - Tapety ścienne - Biała biblioteczka
 • Koziel - Tapety ścienne - Biała biblioteczka
 • Koziel - Tapety ścienne - Biała biblioteczka
 • Koziel - Tapety ścienne - Biała biblioteczka
Kliknij aby powiększyć

Koziel - Tapety ścienne - Biała biblioteczka

399,00 zł
Dostępność: W magazynie

O produkcie...

Jeśli lubisz stare biblioteki, to w Twoim domu w ciągu kilku chwil może pojawić się biblioteczka. W czasach, gdy tysiące książek można mieć zapisanych na czytniku e-booków, tradycyjne książki coraz mniej miejsca zajmują w naszych domach. Jednak gdy miłość do książek i wypełnionych opasłymi tomami półek nie mija, możesz skorzystać z niezwykłego i bardzo modnego rozwiązania, jakim są realistycznie prezentujące się tapety francuskiek marki Koziel. Ta niezwykła tapeta daje wrażenie iluzji, wprowadzi głębie do każdego wnętrza i sprawi, że nawet największe pomieszczenia zdają się być ciepłe i przytulne. Książki mają bowiem moc zmienienia wnętrza i taką też funkcję pełnią te oryginalne białe tapety.

Specyfikacja

 • Wymiary : 768/53cm
 • Materiał : winylowa na papierze
 • Producent : Koziel
 • Dostępność : 10 dni
 • Specyfikacja techniczna : Bardzo dobra odporność na światło i zmywanie. Tapetę i ścianę posmarować klejem, układać na styk.
  Pasowanie przesuniętę co 21 cm

Dostawa

Wszystkie zakupy wysyłane są GRATIS. Termin realizacji zamówienia został określony indywidualnie dla każdego produktu w naszym sklepie i podany w specyfikacji produktu.

– 24h – asortyment, który mamy na stanie i wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku bankowym.
– 10 dni – status produktu oznacza, że albo towar jest w drodze do nas, albo jest na zamówienie. W takim przypadku okres oczekiwania jest orientacyjny i zależy od wielu czynników, na które możemy nie mieć wpływu.
– Wysyłka 2-3 tygodni – towar jest na zamówienie. Dotyczy to w szczególności nowości, które dopiero pojawią się w sprzedaży. Termin realizacji takiego zamówienia ustalany jest indywidualnie. Należy pamiętać, że wszelkie informacje o terminie realizacji tych produktów mają charakter orientacyjny, a sklep nie ma wpływu na faktyczny czas kiedy produkty będą dostępne w magazynie.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.
UWAGA: Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Klienci, którzy interesowali się tym produktem, oglądali również

OBKUP SIĘ W SZCZĘŚCIE
OTRZYMASZ 10%
RABATU NA ZAKUP