INFOLINIA PN-PT   |  9:00-17:30  |  +48 728 248 905
   
 • Frama - Żarówka Atelier Globe Vintage E27 60W
 • Frama - Żarówka Atelier Globe Vintage E27 60W
 • Frama - Żarówka Atelier Globe Vintage E27 60W
 • Frama - Żarówka Atelier Globe Vintage E27 60W
Kliknij aby powiększyć

Frama - Żarówka Atelier Globe Vintage E27 60W

119,00 zł
Dostępność: W magazynie

O produkcie...

Żarówka z widocznym żarnikiem dostosowana do opraw NUD classic. Typ E27, 60W, 3000 godzin użytkowania (3x dłużej niż standardowa żarówka). W kolekcji dostępna w rozmiarze Ø 12.5/18 cm. Może być również stosowana na zewnątrz. Żarówka Atelier Globe marki Frama w dużej części wykonana została ręcznie. Niezwykłość tej żarówki polega nie tylko na tym, lecz głównie na jej niepowtarzalnym uroku i magicznej atmosferze, jaką tworzy.

Częściowo ręczna produkcja w Danii gwarantuje najwyższą jakość i trwałość żarówki.
Żarówka została wykona ręcznie, stąd też na jej powierzchni mogą pojawić się nierówności, pęcherzyki powietrza, zarysowania. Zawieszenie nie jest dołączone do zestawu.

Specyfikacja

 • Wymiary : Ø 12.5/18 cm
 • Materiał : żarnik: włókno węglowe
 • Producent : Frama
 • Dostępność : 24 h
 • Specyfikacja techniczna : Żarówki z widocznym żarnikiem produkowane są ręcznie w Danii.
  60W (300lm)
  Trwałość: min. 3000h
  Gwint: E27 (standardowy)
  Wymiary: Ø 12.5 cm x H 18 cm
  60W, 270V
  Typ: Globe
  Zawieszenie nie jest dołączone do zestawu.

Dostawa

Wszystkie zakupy wysyłane są GRATIS. Termin realizacji zamówienia został określony indywidualnie dla każdego produktu w naszym sklepie i podany w specyfikacji produktu.

– 24h – asortyment, który mamy na stanie i wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku bankowym.
– 10 dni – status produktu oznacza, że albo towar jest w drodze do nas, albo jest na zamówienie. W takim przypadku okres oczekiwania jest orientacyjny i zależy od wielu czynników, na które możemy nie mieć wpływu.
– Wysyłka 2-3 tygodni – towar jest na zamówienie. Dotyczy to w szczególności nowości, które dopiero pojawią się w sprzedaży. Termin realizacji takiego zamówienia ustalany jest indywidualnie. Należy pamiętać, że wszelkie informacje o terminie realizacji tych produktów mają charakter orientacyjny, a sklep nie ma wpływu na faktyczny czas kiedy produkty będą dostępne w magazynie.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.
UWAGA: Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

OBKUP SIĘ W SZCZĘŚCIE
OTRZYMASZ 10%
RABATU NA ZAKUP