INFOLINIA PN-PT   |  9:00-17:30  |  +48 728 248 905
   
  • Grafika vintage - Miarka wzrostu
  • Grafika vintage - Miarka wzrostu
  • Grafika vintage - Miarka wzrostu
  • Grafika vintage - Miarka wzrostu
Kliknij aby powiększyć

Grafika vintage - Miarka wzrostu

940,00 zł

Przecena 499,00 zł

Dostępność: W magazynie

O produkcie...

A dzieci rosną i rosną... i uwielbiają sprawdzać na wykresie, ile urosły od ostatniego mierzenia. Z każdym dniem sięgają wyżej i dzięki temu mogą zobaczyć świat z innej perspektywy. Dlatego tak ważne jest, by w domu znalazła się miarka wzrostu. Najlepiej, by oprócz swojej funkcji praktycznej, była dekoracyjna i upiększała wnętrze. I taka jest właśnie grafika projektu Sideshow Sign Co. Wykonana ręcznie i postarzana specjalną techniką (wydruk typu Giclee) wygląda naprawdę wspaniale. Wprowadzająca klimat do wnętrza miarka wzrostu w stylu vintage doskonale będzie się prezentować, a przy okazji sprawi dziecku mnóstwo radości, dzięki rzeczywistym wymiarom wykresu.

Specyfikacja

  • Wymiary : 25.4/190.5 cm (10 x 76 in.)
  • Designer : Sideshow Sign Co.
  • Materiał : Wysokiej jakości płótno oraz atramenty, ręcznie malowane drewno
  • Producent : The Green Giving Company
  • Dostępność : 48h
  • Specyfikacja techniczna : Wydruki Giclee są to najwyższej jakości reprodukcje dzieł sztuki, których wygląd, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i urządzeń drukujących, jest prawie nieodróżnialny od oryginału. Obecnie w Zachodniej Europie i USA jest to, wśród artystów, coraz bardziej popularny sposób prezentowania i sprzedawania prac. Wydruki wielkoformatowe w tej technice wykonywane są w limitowanych nakładach.

Dostawa

Wszystkie zakupy wysyłane są GRATIS. Termin realizacji zamówienia został określony indywidualnie dla każdego produktu w naszym sklepie i podany w specyfikacji produktu.

– 24h – asortyment, który mamy na stanie i wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku bankowym.
– 10 dni – status produktu oznacza, że albo towar jest w drodze do nas, albo jest na zamówienie. W takim przypadku okres oczekiwania jest orientacyjny i zależy od wielu czynników, na które możemy nie mieć wpływu.
– Wysyłka 2-3 tygodni – towar jest na zamówienie. Dotyczy to w szczególności nowości, które dopiero pojawią się w sprzedaży. Termin realizacji takiego zamówienia ustalany jest indywidualnie. Należy pamiętać, że wszelkie informacje o terminie realizacji tych produktów mają charakter orientacyjny, a sklep nie ma wpływu na faktyczny czas kiedy produkty będą dostępne w magazynie.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.
UWAGA: Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

OBKUP SIĘ W SZCZĘŚCIE
OTRZYMASZ 10%
RABATU NA ZAKUP