INFOLINIA PN-PT   |  9:00-17:30  |  +48 728 248 905
   
 • Fantazja – Naklejka ścienna dla dzieci
 • Fantazja – Naklejka ścienna dla dzieci
Kliknij aby powiększyć

Fantazja – Naklejka ścienna dla dzieci

699,00 zł

Przecena 279,60 zł

Dostępność: W magazynie

O produkcie...

Każde dziecko lubi sobie od czasu do czasu pofantazjować. Rozwija się dzięki temu kreatywność, a umysł pracuje szybciej i sprawniej. Jak zatem zachęcić dziecko do częstszego wkraczania w świat fantazji? Najlepiej stworzyć mu odpowiednie warunki w domu już od urodzenia – kolory, światło, postaci z bajek i mnóstwo radosnych motywów... takich jak na naklejkach Funky Little Darlings. W przestworzach powstał niesamowity świat pełen kolorowych ważek, gwiazdek, śniegowych kulek, bocianów i magicznych stworzeń, czyli Jednorożców. Spoglądając na tak uroczy świat, w którym wszystko jest piękne, dziecko będzie kłaść się spać i budzić z uśmiechem na twarzy. Pokój przystrojony w ten sposób staje się fantastyczną krainą w której młody człowiek szybciej się rozwija i cieszy się każdym dniem swojego dzieciństwa.

Specyfikacja

 • Wymiary : 2 x 110/60 cm
 • Designer : Funky Little Darlings
 • Materiał : Tapeta winylowa na flizelinie
 • Waga : 0.5
 • Producent : Funky Little Darlings
 • Dostępność : 48h-72h
 • Specyfikacja techniczna : Atramenty używane do wydruków są bezwonne i nieszkodliwe dla zdrowia.
  Naklejki ścienne posiadają certyfikat, są zmywalne i odporne na działanie promieni słonecznych.
  Zestaw naklejek zawiera 2 arkusze naklejek ściennych (wielkość ok: 110cm x 60cm) oraz instrukcję montażu

Dostawa

Wszystkie zakupy wysyłane są GRATIS. Termin realizacji zamówienia został określony indywidualnie dla każdego produktu w naszym sklepie i podany w specyfikacji produktu.

– 24h – asortyment, który mamy na stanie i wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku bankowym.
– 10 dni – status produktu oznacza, że albo towar jest w drodze do nas, albo jest na zamówienie. W takim przypadku okres oczekiwania jest orientacyjny i zależy od wielu czynników, na które możemy nie mieć wpływu.
– Wysyłka 2-3 tygodni – towar jest na zamówienie. Dotyczy to w szczególności nowości, które dopiero pojawią się w sprzedaży. Termin realizacji takiego zamówienia ustalany jest indywidualnie. Należy pamiętać, że wszelkie informacje o terminie realizacji tych produktów mają charakter orientacyjny, a sklep nie ma wpływu na faktyczny czas kiedy produkty będą dostępne w magazynie.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.
UWAGA: Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Klienci, którzy interesowali się tym produktem, oglądali również

Naklejka ścienna - Czarne Liście

Naklejka ścienna - Czarne Liście

149,00 zł

Przecena 49,00 zł

     
OBKUP SIĘ W SZCZĘŚCIE
OTRZYMASZ 10%
RABATU NA ZAKUP