INFOLINIA PN-PT   |  9:00-17:30  |  +48 728 248 905
   
 • Pokój dziecka - Naklejka ścienna - Dmuchawce
 • Pokój dziecka - Naklejka ścienna - Dmuchawce
Kliknij aby powiększyć

Pokój dziecka - Naklejka ścienna - Dmuchawce

699,00 zł

Przecena 279,60 zł

Dostępność: W magazynie

O produkcie...

Mniszek i Trybula Leśna to rośliny, które sprawiają, że świat staje się piękniejszy. Dmuchawce dają  mnóstwo radości, gdy odfruwają z wiatrem, zaś trybula świetnie się sprawdza w wiosennych polnych bukietach. Dlaczego by nie przenieść natury do pokoju Twojego dziecka? Dzięki radosnym, kolorowym naklejkom na ścianę, możesz wprowadzić przyjazną atmosferę do każdego wnętrza. Wystarczy odkleić naklejkę z arkusza i w prosty sposób przykleić ją do wybranego fragmentu na ścianie. Pokój natychmiast zyskuje na tej przemianie, stając się barwną i niezwykle atrakcyjną przestrzenią dla najmłodszych. Designerskie naklejki wysokiej jakości to doskonały wybór.

Specyfikacja

 • Wymiary : 2 x 110/60 cm
 • Designer : Funky Little Darlings
 • Materiał : Tapeta winylowa na flizelinie
 • Waga : 0.5
 • Producent : Funky Little Darlings
 • Dostępność : 48h-72h
 • Specyfikacja techniczna : Zestaw naklejek zawiera 2 arkusze naklejek ściennych (wielkość ok: 110cm x 60cm) oraz instrukcję montażu.
  Atramenty używane do wydruków są bezwonne i nieszkodliwe dla zdrowia.
  Naklejki ścienne posiadają certyfikat, są zmywalne i odporne na działanie promieni słonecznych.

Dostawa

Wszystkie zakupy wysyłane są GRATIS. Termin realizacji zamówienia został określony indywidualnie dla każdego produktu w naszym sklepie i podany w specyfikacji produktu.

– 24h – asortyment, który mamy na stanie i wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku bankowym.
– 10 dni – status produktu oznacza, że albo towar jest w drodze do nas, albo jest na zamówienie. W takim przypadku okres oczekiwania jest orientacyjny i zależy od wielu czynników, na które możemy nie mieć wpływu.
– Wysyłka 2-3 tygodni – towar jest na zamówienie. Dotyczy to w szczególności nowości, które dopiero pojawią się w sprzedaży. Termin realizacji takiego zamówienia ustalany jest indywidualnie. Należy pamiętać, że wszelkie informacje o terminie realizacji tych produktów mają charakter orientacyjny, a sklep nie ma wpływu na faktyczny czas kiedy produkty będą dostępne w magazynie.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.
UWAGA: Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

699,00 zł

Przecena 279,60 zł


Klienci, którzy interesowali się tym produktem, oglądali również

Naklejka ścienna - Czarne Liście

Naklejka ścienna - Czarne Liście

149,00 zł

Przecena 49,00 zł

     
OBKUP SIĘ W SZCZĘŚCIE
OTRZYMASZ 10%
RABATU NA ZAKUP